Kredyt dla młodej dopiero zaczynającej firmy

kredyt dla młodej firmyPolakom w każdym wieku nie brakuje pomysłowości i przedsiębiorczości. To co niestety trapi ich najbardziej to często brak gotówki na rozpoczęcie lub rozwinięcie skrzydeł pod sztandarami własnej działalności gospodarczej.

Kredyt dla młodej firmy – to nowy trend

Jeszcze 2 lata temu banki podchodziły do small biznesu z bardzo dużą dozą ostrożności. Można powiedzieć, że zachowywały się wręcz asekurancko dziś na szczęście dla przedsiębiorców i całej gospodarki to podejście diametralnie się zmieniło. Nie trzeba działać na rynku przez okres roku czy dwóch aby otrzymać kredyt na dogodnych warunkach. Nie trzeba też wypełniać całego stosu dokumentów i przechodzić biurokratycznej gehenny. Pozostaje poszukać jedynie najlepszej możliwej dla danego przedsiębiorcy oferty.

Nawet 100 000 zł kredytu na start?

Fm Bank ma dla młodych startupów do zaoferowania Kredyt dla młodej firmy BiZ na start. W ten sposób młody przedsiębiorca może zyskać dla swej nawet dopiero co raczkującej działalności nawet 100 000 złotych na okres 60 miesięcy.

Można się też ubiegać nawet o 3000 złotych, co może być ciekawym wariantem dla początkujących mikro firm. Warunki. Praktycznie żadnych. Bank pozostawia przedsiębiorcy również wolną rękę w rozliczaniu się z Urzędem Skarbowym.

Do zdecydowanego ataku w tym sektorze rynku przechodzi również Alior Bank z Kredytem na Start (kredyt dla młodej firmy) objętym gwarancją Europejskiego Funduszu Inwestycyjnego. Dzięki czemu bez dodatkowych zabezpieczeń młode firmy, które działają na rynku krócej niż 2 lata mogą od pierwszego dnia działalności ubiegać się nawet o 100 000 kredytu na okres 5 lat. Firmy mogą w ramach tego skorzystać ze wsparcia dedykowanego bankiera oraz pomocy prawnej Alior Banku i szkoleń.

mBank proponuje kartę kredytową dla młodych firm

Natomiast mBank proponuje startupom limit w rachunku bieżącym lub kartę kredytową do kwoty 10 tysięcy z oprocentowaniem 16%. Ale to nie wszystko w mBanku rozpoczynający swą przygodę z biznesem młodzi przedsiębiorcy mogą się ubiegać o pożyczkę w kwocie do 100 000 złotych na 5 lat. A posiadając rachunek w mBanku podobnie jak to ma miejsce w przypadku klientów indywidualnych środki otrzymają na konto nawet w ciągu 15 minut.

Polskie banki na reszcie przestały bać się small biznesu co na pewno przyniesie pożytek i przedsiębiorcom i bankom.

2 komentarze


 1. Witam, zalozylam firme 25listopada i potrzebna mi gotowka w kwocie 15 000zl
  czy jest mozliwosc dostania u Panstwa takiego kredytu? Prosze o pozytywne
  rozpatrzenie mojej prosby i jak najszybszy kontakt. Pozdrawiam

  Odpowiedz

 2. Potrzebujemy szybkiej gotówki dla spółki do piątku ,aktualny zus,us ,prezes bik czysty ,jedyna przeszkoda wpis w krd ,spółka czwarty rok działalności ,kredyt 50-100 tys.
  Pozdrawiam
  Krzysztof

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.